Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Value
be: Значэнне

en: Remove
be: Выдаліць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Feeds
be: Жывільнікі

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Context
be: Кантэкст

en: Machine name
be: Машынная назва

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
be: Унікальнае машыначытальнае імя, якое змяшчае літары, лічбы і знак падкрэслення.
