Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
