Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Remove
gu: લોપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ
