Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი
