Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
lt: Požymis

en: Value
lt: Reikšmė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Debug
lt: Derinimas

en: Raw
lt: Paprastas

en: Context
lt: Kontekstas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas pavadinimas sudarytas iš raidžių, skaičių ir pabraukimų.
