Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Remove
mn: Устгах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
