Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
no: Egenskap

en: Value
no: Verdi

en: Remove
no: Fjern

en: Weight
no: Vekt

en: Name
no: Navn

en: Debug
no: Feilsøk

en: Context
no: Kontekst

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
no: Et unikt maskinlesbart navn som inneholder bokstaver, nummer, og understreker.
