Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Value
ne: मान

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Machine name
ne: मशीन नाम
