Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Value
ps: بيه

en: Remove
ps: لركول

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم
