Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
pt: Atributo

en: Value
pt: Valor

en: Remove
pt: Remover

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Debug
pt: Depuração

en: Raw value
pt: Valor Raw

en: Raw
pt: Bruto

en: Context
pt: Contexto

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Attribute name
pt: Nome do atributo

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
pt: Um nome de sistema contendo apenas letras minúsculas, números e traços inferiores.
