Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Feeds
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་ཁྱད་པར་ཅན་ཞིག་སྟེ། དེའི་ནང་དུ་ཡི་གེ་དང་ཨང་གྲངས། འོག་ཐིག་བཅས་འདུའོ།
