Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
et: Omadus

en: Value
et: Väärtus

en: Remove
et: Eemalda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Debug
et: Siluma

en: Raw value
et: Toorväärtus

en: Context
et: Kontekst

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne masinloetav nimi, võib sisaldada täppideta tähti, numbreid ja allkriipse.
