Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
eu: Atributua

en: Value
eu: Balioa

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Debug
eu: Araztu

en: Context
eu: Testuingurua

en: Machine name
eu: Makinaren izena
