Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
fr: Attribut

en: Value
fr: Valeur

en: Remove
fr: Retirer

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Feeds
fr: Flux

en: Enable debug mode
fr: Activer le mode de débogage

en: Raw value
fr: Valeur brute

en: Raw
fr: Brut

en: Context
fr: Contexte

en: Machine name
fr: Nom système

en: Attribute name
fr: Nom de l'attribut

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
fr: Un nom système unique contenant des lettres, nombres et des tirets bas.
