Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Value
hu: Érték

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Raw value
hu: Nyers érték

en: Raw
hu: Nyers

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Attribute name
hu: Tulajdonság neve

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
hu: Betűket, számokat és aláhúzásjeleket tartalmazó gép által olvasható egyedi név.
