Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
id: Atribut

en: Value
id: Nilai

en: Remove
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Context
id: Kontek

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Attribute name
id: Nama atribut

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
id: Nama unik tebaca-mesin mengandung huruf, angka dan garis bawah.
