Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
kn: ಗುಣವಿಶೇಷ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ

en: Attribute name
kn: ವೈಶಿಷ್ಟ್ಯದ ಹೆಸರು
