Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Value
lv: Vērtība

en: Remove
lv: Izņemt

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Context
lv: Konteksts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
