Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
is: Eigindi

en: Value
is: Gildi

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Context
is: Samhengi
