Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
mr: गुणधर्म

en: Value
mr: किंमत

en: Remove
mr: काढा

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव
