Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Value
uk: Значення

en: Remove
uk: Вилучити

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Feeds
uk: Потоки

en: Debug
uk: Зневадження

en: Raw value
uk: Необроблене значення

en: Raw
uk: Raw (без обробки)

en: Context
uk: Контекст

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Attribute name
uk: Назва властивості

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
uk: Унікальна машино-читабельна назва може містити тільки латинські літери в нижньому регістрі, цифри й символи підкреслення.
