Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
it: Attributo

en: Value
it: Valore

en: Remove
it: Elimina

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Raw
it: Raw (non processato)

en: Context
it: Contesto

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
it: Un nome ad uso interno composto esclusivamente da lettere, numeri e underscore (_).
