Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Context
km: បរិបទ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
