Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا
