Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
ml: ആട്രിബ്യൂട്ടുകൾ

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്
