Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
ta: பண்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Context
ta: சூழல்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
