Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Value
te: విలువ

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Context
te: సందర్భం
