Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
hr: Atribut

en: Value
hr: Vrijednost

en: Remove
hr: Ukloni

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Context
hr: Kontekst

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
hr: Jedinstven, stroju čitljiv naziv koji sadrži slova, brojeve i donje crtice.
