Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
ja: 属性

en: Value
ja: 値

en: Remove
ja: 削除

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Feeds
ja: フィード

en: Debug
ja: デバッグ

en: Raw
ja: 未加工

en: Context
ja: コンテキスト

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Attribute name
ja: 属性名

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ja: システム内部名称。半角英数字とアンダースコアにより構成されます。
