Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Value
nl: Waarde

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Raw value
nl: Onbewerkte waarde

en: Raw
nl: Onbewerkt

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Attribute name
nl: Attribuutnaam

en: There was an error parsing the HTML document.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ontleden van het HTML-document.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam die bestaat uit letters, cijfers en onderstrepingstekens.
