Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
oc: Atribut

en: Value
oc: Valor

en: Remove
oc: Levar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Feeds
oc: Flux

en: Debug
oc: Depuracion

en: Context
oc: Contèxte

en: Machine name
oc: Nom sistèma
