Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Value
pl: Wartość

en: Remove
pl: Usuń

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Raw value
pl: Nieprzetworzona wartość

en: Context
pl: Kontekst

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
pl: Unikalna nazwa systemowa zawierająca litery, cyfry i znaki podkreślenia.
