Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Value
fa: مقدار

en: Remove
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Context
fa: زمینه

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
fa: نام منحصر به فرد قابل فهم توسط ماشین شامل حروف, اعداد و زیر خط است.
