Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
ro: Atribut

en: Value
ro: Valoare

en: Remove
ro: Elimină

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Attribute name
ro: Nume atribut

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ro: Un nume lizibil de mașină unic care conține litere, numere și liniuțe jos.
