Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Value
ru: Значение

en: Remove
ru: Удалить

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Feeds
ru: Потоки данных

en: Debug
ru: Отладка

en: Raw value
ru: Сырое значение

en: Raw
ru: Без обработки

en: Context
ru: Контекст

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Attribute name
ru: Название атрибута

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ru: Уникальное машинное имя, содержащее буквы, цифры и знак подчеркивания.
