Feeds extensible parsers (8.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
sk: Atribút

en: Value
sk: Hodnota

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: Enable debug mode
sk: Zapnúť ladiaci mód

en: Debug
sk: Ladenie

en: Context
sk: Kontext

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Attribute name
sk: Názov atribútu

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov obsahujúci písmená, čísla a podčiarkovníky.
