Feeds extensible parsers (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: The field %field is required.
be: Поле %field – абавязковае.

en: Feeds
be: Жывільнікі

en: Context
be: Кантэкст
