Feeds extensible parsers (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: The field %field is required.
bo: གནས་ཁོངས་%field་ངེས་པར་དུ་དགོས།

en: Feeds
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག
