Feeds extensible parsers (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: The field %field is required.
ca: El camp %field és obligatori.

en: Feeds
ca: Canals

en: Administrative label
ca: Etiqueta d'administració
