Feeds extensible parsers (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: The field %field is required.
da: Feltet %field er obligatorisk.

en: Raw value
da: Rå værdi

en: Context
da: Kontekst

en: Administrative label
da: Administrativ etiket
