Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: The field %field is required.
de: Das Feld %field ist erforderlich.

en: Raw value
de: Rohwert

en: Context
de: Kontext

en: Attribute name
de: Attributname

en: Administrative label
de: Administrative Beschriftung
