Feeds Extensible Parsers (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: The field %field is required.
hu: %field mező kitöltése kötelező.

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Raw value
hu: Nyers érték

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Attribute name
hu: Tulajdonság neve

en: Administrative label
hu: Adminisztratív címke
