Feeds extensible parsers (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: The field %field is required.
cs: Pole %field je povinné.

en: Feeds
cs: Zdroje

en: Context
cs: Kontext

en: Attribute name
cs: Jméno atributu
