Feeds extensible parsers (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: The field %field is required.
es: El campo %field es necesario.

en: Feeds
es: Canales de noticias

en: Raw value
es: valor sin filtrar

en: Context
es: Contexto

en: Attribute name
es: Nombre de atributo

en: Administrative label
es: Etiqueta administrativa
