Feeds extensible parsers (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: The field %field is required.
fi: Kenttä %field on pakollinen.

en: Context
fi: Konteksti

en: Administrative label
fi: Ylläpidollinen etiketti

en: There was an error parsing the HTML document.
fi: HTML dokumentin parseamisessa tapahtui virhe.
