Feeds extensible parsers (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: The field %field is required.
fr: Le champ %field est requis.

en: Feeds
fr: Flux

en: Raw value
fr: Valeur brute

en: Context
fr: Contexte

en: Attribute name
fr: Nom de l'attribut

en: Administrative label
fr: Libellé administratif
