Feeds extensible parsers (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: The field %field is required.
he: חובה למלא את השדה %field.

en: Feeds
he: הזנות

en: Context
he: הקשר
