Feeds extensible parsers (8.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: The field %field is required.
id: Data %field harus diisi.

en: Context
id: Kontek

en: Attribute name
id: Nama atribut
