Feeds extensible parsers (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: The field %field is required.
ja: フィールド %field は必須項目です。

en: Feeds
ja: フィード

en: Context
ja: コンテキスト

en: Attribute name
ja: 属性名

en: Administrative label
ja: 管理用のラベル
