Feeds extensible parsers (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: The field %field is required.
oc: Lo camp %field es obligatòri.

en: Feeds
oc: Flux

en: Context
oc: Contèxte
